Izvor fotografije: Z. Ferina
7. studenoga 2025.

Vrijeme čitanja: 7 minuteU razgovoru pijanist Viktor Čižić otkriva kako balansira između solo projekata i ansambla, kako vidi ulogu festivala u razvoju suvremene glazbe te na koji način njegovi koncerti spajaju ozbiljnost i zabavu.

5. studenoga 2025.

Vrijeme čitanja: < 1 minutaKalifornijske punk-rock legende nakon 17 godina vraćaju se u Hrvatsku.

Glazba

Moskau promovira novi abum u KSET-u

Foto: Marina Uzelac
Vrijeme čitanja: < 1 minuta

Kolektiv Moskau se u četvrtak 12.prosinca nakon gotovo četiri godine vraća u KSET kako bi promovirao svoj najnoviji studijski uradak, album “Love Supreme”.

Album donosi šest novih pjesama nadahnutih afričkom, američkom i afro-američkom glazbom, jazzom, hip-hopom i rockom i kao takav predstavlja još jedan kreativni odmak od dosadašnjeg rad benda.

“Love Supreme” posvećen je Johnu Coltraneu kao utjelovljenju nabrojenih utjecaja, pa tako i dijeli naziv s njegovom slavnom pločom iz 1965. godine.

Za upad će na ulazu biti potrebno izdvojiti 30 kuna.

Be social

Komentari