2. kolovoza 2025.

Vrijeme čitanja: 5 minuteNova inkarnacija najpoznatijeg superheroja uspješno spaja Gunnovu toplinu i akciju, ali teško pronalazi originalnost među brojnim likovima i čudovištima.

1. kolovoza 2025.

Vrijeme čitanja: < 1 minutaRiječ je o prvom albumu u povijesti koji okuplja glazbenike iz svake države svijeta, donosi čak 200 pjesama na 93 jezika.

Glazba

Najava – Seven That Spells: Koncertom u Tvornici predstavljaju novi album

Foto: press
Vrijeme čitanja: < 1 minuta
Foto: press
Foto: press

U zagrebačkoj Tvornici će se 19. prosinca održati koncert kojim će Seven That Spells, jedan od najopskurnijih domaćih bendova predstaviti svoj novi album „The Death And Ressurection Of Krautrock: IO“. Upravo navedeni album, drugi je dio „The Death And Ressurection Of Krautrock“ trilogije, a prethodi mu izdanje nazvano AUM.

S ova dva odlična albuma, Seven That Spells je u par zadnjih godina obišao Europu, dok je prije toga imao i turneju po Japanu. U zadnjih nekoliko godina su se uspjeli etablirati kao jedan od zanimljivijih psihodeličnih rock bendova u regiji, te su nastupali po brojnim festivalima (Dunajam). Bend smo gledali i u Vintage Industrialu ranije ove godine, a recenziju možete pronaći ovdje. Na zagrebačkom koncertu bit će predstavljene nove stvari u proširenom izdanju, a bend će nastupiti s dva bubnjara.

Karte su u pretprodaji 35 kuna, dok na dan koncerta rastu na 45, a možete ih kupiti u Dirty Old Shopu (Tratinska 18), Rockmarku (Berislavićeva 13), Dallas Music Shopu (Tkalčićeva 7) i Dancing Bear Shopu (Gundulićeva 7).

Be social

Komentari