17. siječnja 2025.

Vrijeme čitanja: < 1 minutaJedan od najvažnijih redatelja našeg doba, istinski umjetnik i vizionar, David Lynch, umro je u 79. godini.

mačke
31. prosinca 2024.

Vrijeme čitanja: 4 minuteDanas možda jesu glavni likovi memeova, svi imamo svoju najdražu „internetsku mačku”, ali mnoge su krznene loptice kroz godine bile i muze umjetnicima, nerijetko upravo piscima čiji su samotni čin pisanja upotpunjavale svojom nenametljivom prisutnošću.

Glazba

Video: Frank Ocean predstavio nove pjesme!

Foto: www.facebook.com/frankocean
Vrijeme čitanja: < 1 minuta
Foto: www.facebook.com/frankocean
Foto: www.facebook.com/frankocean

Amerikanac Frank Ocean predstavio je nekoliko novih pjesama tijekom svirke u Njemačkoj. Marljive fanove koji su snimke koncerta stavili na YouTube nije omela činjenica da su novi materijali bez naslova.

Pjevač je rekao kako nadalje ne želi praviti prevelik odmak od zvuka zadnje pjesme albuma “Channel Orange”, Golden Girl. Na nove pjesme utjecali su veliki Beach Boysi i Beatlesi. Kako bi dobio na raznolikosti, Ocean je ostavio suradnju s Pharrellom Williamsom, Tyler, The Creatorom te producentom Dangerom Mouseom. Uz navedene, pjevač se nada suradnji s King Krulom.

Be social

Komentari