6. prosinca 2025.

Vrijeme čitanja: 3 minutePrati nas, sudjeluj i zajedno s nama koračaj kroz prosinac ispunjen iznenađenjima, inspiracijom i kulturnim preporukama. Advent može početi! ❄️

3. prosinca 2025.

Vrijeme čitanja: < 1 minutaSedmeročlani stručni žiri HRT-a odabrao je 24 pjesme koje ćemo slušati na hrvatskom izboru za pjesmu Eurovizije. Tu su i četiri rezerve.

Glazba

Nakon oporavka Armstronga, Green Day odradio koncertni povratak!

Foto: Facebook.com
Vrijeme čitanja: < 1 minuta
Foto: Facebook.com
Foto: Facebook.com

Nakon što se bend napokon okupio, pala je i prva svirka. Otkako je Billy Joe Armstrong doživio psihički slom na pozornici, bend je bio na klimavim nogama, ali sada je kako se čini sve u najboljem redu. U petak navečer Austin’s Moody Theater bilo je mjesto odvijanja dvosatnog nastupa koje je Green Day priredio vjernim fanovima.

Prvi set pjesmi uključivao je one s najnovijeg albuma, a među ostalim pjesmama otpjevani su i vječni hitovi Sweet Child O’ Mine i Highway To Hell. U jednom trenutku Armstrong se odlučio obratiti publici u vezi problema koje je imao, ali je mikrofon dok je pričao bio isključen, kada je shvatio  u šali je dodao: ”Nisam na drogama”. Dva energična sata zaključena su pjesmama Jesus Of Suburbia i Brutal Love.

Be social

Komentari